Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2005 r.

POSIADAMY NAJNIŻSZE CENY W OKOLICY!!!

Nasza firma zajmuje się dostawą materiałów elektrycznych i elektroinstalacyjnych . Jesteśmy dystrybutorem najbardziej renomowanych producentów. Z każdym rokiem rozszerzamy swój asortyment o kolejne produkty. Jesteśmy na bieżąco z nowościami technicznymi.

Szczególnym celem naszej firmy jest usatysfakcjonowanie i ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, a także doskonalenie współpracy mającej priorytetowe znaczenie.

Produkty oferowane przez nas w sprzedaży spełniają normy europejskie i krajowe oraz posiadają niezbędne certyfikaty. W przypadku nietypowych zamówień gwarantujemy realizację w najkrótszym z możliwych terminów. Dysponujemy  transportem samochodowym umożliwiającym realizację dostaw do klienta. Dbamy o dobre imię firmy, dlatego też przywiązujemy dużą wagę do obsługi klienta. Nasi pracownicy są systematycznie szkoleni w celu podwyższenia kwalifikacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.
„HURTOWNIA ELEKTRYCZNA” Przemysław Czub  to kompleksowa obsługa Klienta, szybka realizacja zamówień oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz zakupów.